Умбетова Тогжан Алпысбаевна » КГУ ШГ №118
» » » Умбетова Тогжан Алпысбаевна

Умбетова Тогжан Алпысбаевна

Умбетова Тогжан Алпысбаевна окончила Казахский Государственный Женский Педогогический Университет окончила в 2001 году, факультет «Казахский язык и литература», специальность «учитель казахского языка и литературы в школах неказахским языком обучения». Стаж работы 18 лет, имеет квалификационную категорию «Педагог-исследователь».Достижения Тогжан Алпысбаевны:1.Құрмет грамотасы. Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық білім беру академиясының атынан. Өскелең ұрпақты тәрбиелеудегі көп жылдық жемісті еңбегі және жоғары кәсіби шеберлігі мен шығармашылық табыстары үшін марапатталады. 2019ж.
2. Алғыс хат. «Лидер. KZ» Халықаралық интеллектуалды білім орталығының ұйымдастыруымен өткен оқушыларға арналған Республикалық байқауларға өз шәкірттерін қатыстырып, шығармашыл ұрпақ тәрбиелеп, білім беру саласына қосұан үлесі үшін.
3. Brain Battle. Районный интеллектуальный кокурс. Сертификат за актиыһвное участие в конурсе
4. «БІЛІМ ӘЛЕМІ » Диплом. 2019-2020 оқу жылындағы ерекше жетістігі, ел ертеңі жас ұрпаққа сапалы тәрбие беру жолында аянбай еңбек етіп, жаңартылған білім мазмұны бойынша мақаласын жоғары деңгейде дайындағаны үшін.
5 . Диплом ІІ дәрежелі «Оқытудағы жаңамбағыттар мен тың ізденістер» атты халықаралық әдістемелік семинарда баяндама жасағаны үшін.
6. Мадақтама. қу жылында өткізілген жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың аудандық кезеңінде шәкірттері қазақ тілі мен әдебиет пәнінен жүлделі орындарға ие болғаны үшін.
7. Мадақтама. Өткізілген жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың аудандық кезеңінде шәкірттері қазақ тілі мен әдебиет пәнінен жүлделі орындарға ие болғаны үшін.